Regulamin

Wężowe Wzgórze to dom położony w malutkiej wsi, nie ma w niej sklepu ani apteki. Jeśli używasz jakiś leków musisz zadbać o ich zapas. Dotyczy to także wszystkich innych rzeczy jakich możesz potrzebować.

 

Będziesz mieszkała w pokoju z innymi uczestniczkami warsztatu. W całym domu i terenie obowiązują zasady wzajemnego poszanowania, odpowiedzialności i uważności. To ma być wspaniały czas! :)

 

W domu mieszkają dwa psy, jednocześnie to dom na wsi, zdarzają się również inne istoty - jeśli masz alergię lub boisz się, to sama podejmij decyzję czy możesz wziąć udział w wydarzeniu.

Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne lub przyjmujesz długotrwale leki poinformuj mnie o tym w formularzu zapisów. Zastrzegam sobie prawo do odmowy przyjęcia uczestnictwa na podstawie wypełnionego formularza jeśli uznam, że może to pogorszyć stan zdrowia uczestniczki lub uniemożliwić/utrudnić pracę innym uczestniczkom warsztatów.

Jeśli masz wątpliwości czy warsztat jest dla Ciebie, skontaktuj się ze mną mailowo: laskobiet@gmail.com

 

Wypełniając formularz zgłoszeniowy, niniejszym udzielam zgody organizatorce wydarzenia ODSAPKI na dysponowanie zawartymi w nim informacjami, w tym danymi niezbędnymi do komunikacji (numer telefonu, e-mail) wg jej uznania z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa oraz dobrej praktyki.

Jest mi niezmiernie miło, że chcesz wziąć udział w ODSAPKACH!  Zanim dokonasz płatności za udział w wydarzeniu proszę zapoznaj się z jego regulaminem. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

CHOROBY & SCHORZENIA & ALERGIE 

RODO 

ODWOŁANIE WYDARZENIA 

REZYGNACJA 

PŁATNOŚCI

1. Jeśli zrezygnujesz gdy do warsztatu będzie więcej niż 3 tygodnie - zadatek zostanie Ci zwrócony tylko jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce lub gdy jakaś kobieta wskoczy na Twoje miejsce z listy rezerwowej.

2. Jeśli zrezygnujesz gdy do warsztatu będzie mniej niż 2 tygodnie - zwrot zadatku będzie możliwy jeśli samodzielnie znajdziesz kogoś na swoje miejsce.  Ja w tym czasie będę już zajęta przygotowywaniem wydarzenia lub mogę prowadzić inne i nie mogę zagwarantować czasu na poszukiwanie zastępstwa. 

1. Pierwsza wpłata w wysokości 1050 zł jest kwotą bezzwrotną (jeśli rezygnujesz po więcej niż 14 dniach).

2. Kwotę tę możesz wpłacić w 2 ratach po 525zł. Pierwsza rata przy zapisie, druga w ustalonym mailowo terminie.

3. Drugą płatność w wysokości 1050 zł uiścisz na miejscu, w pierwszy dzień warsztatu.

4. Miejsce jest zarezerwowane dla Ciebie dopiero po wpłacie zaliczki. To ona jest GWARANCJĄ miejsca.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania wydarzenia z powodów losowych lub w przypadku nie utworzenia się grupy. Jeśli wydarzenie zostanie odwołane, cała kwota, którą wpłaciłaś zostanie Ci zwrócona lub przeniesiona na poczet wydarzenia w innym terminie (decyzja należeć będzie do Ciebie ).

laskobiet@gmail.com

Regulamin

Polityka prywatności