WĘŻOWE WZGÓRZE 

tu zakrzywia się rzeczywistość ...

To ekologiczne gospodarstwo rolne położone w malutkiej wsi pod lasem, którego stałam się piastunką. Cenię sobie prywatność dlatego dokładną lokalizację wysyłam uczestniczkom warsztatów mailem, ale gdy będziesz wyszukiwać na mapie to wpisz Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie). 

Wężowe to nie tylko mój dom, to zielona oaza tętniąca życiem. Współdzielę to miejsce z wężami (stąd nazwa, ale nie bój się, nie są jadowite), lisami, wiewiórkami, jeżami, kunami, niezliczoną ilością ptaków, jaszczurek, owadów i motyli. Znaczną część stanowi łąka zielna, na której prowadzę eksperymenty kwietne. Całe Wzgórze porastają drzewa, zioła, rośliny ogrodowe i dzikie. Utoniesz w zieleni, ale też zobaczysz jak zaborcze i uparte rośliny być potrafią. Poznasz przyrodę w całym jej spektrum, ze wszystkim blaskami i cieniami.

WĘŻÓWKA

To mój dom, w którym myszkujemy podczas warsztatów. Nie spodziewaj się luksusowej agroturystyki. To stary dom, którego remont jest "projektem życie". Wężówka wbrew nazwie to ON :) Bywa starym, upartym osłem, który nie lubi jak wyjeżdżam, za to uwielbia, gdy odwiedzają go kobiety :) Długo stał pusty, nie toczyło się w nim życie i nikt się nim nie opiekował, stąd jego zachłanność na kobiece ciepło. Lubi czułości, rozmowy i trzaskający ogień w kominku. Przeżył bardzo wiele i dużo widział, znam jego historię, dlatego tak dobrze go rozumiem. Jak będzie Cię podglądał pod prysznicem to się nie przejmuj, taki już jest :P

laskobiet@gmail.com

Regulamin

Polityka prywatności