WARSZTATY STACJONARNE 

Zobacz więcej 

WIEDŹMY W LESIE

Wiedźma potrafi rozpalić do czerwoności, a jej obecność dotyka niezliczonych obszarów. Jaka jest? Jakie reprezentuje jakości? Co w nas budzi? Czy jest Babą Jagą z chatki na kurzej stopce, pożerającą dzieci niczym pierniczki, dziką kobietą, która nie przejmując się opiniami innych podąża wybraną przez siebie drogą, dojrzałą kobietą, która akceptuje przeszłość, wie co to strata i samotność? Wraz z Samią Mandragorą zabierzemy się w podróż po jednym z najważniejszych, kobiecych archetypów.

Zobacz więcej 

BABA JAGA

w poszukiwaniu tej co wie 

Kiedy zabłądzisz w ciemnym lesie życiowych doświadczeń, poplątanych emocji, a Twoja intuicja powiodła Cię nie tam gdzie chciałaś albo nie dopuszczasz jej do głosu. Kiedy coraz częściej jakaś wewnętrzna dzikość i pierwotność daje o sobie znać i tęsknisz za przyrodą tak mocno, że już nie możesz znieść tej tęsknoty. Czujesz, że coś się w Tobie budzi, coś niepokojącego i fascynującego zarazem...Kiedy w tym wszystkim zabłądzisz warto poszukać drogi DO TEJ CO WIE.

Zobacz więcej 

ZIELARA wpięcie stacjonarnie 

Pogłębiony warsztat tworzenia indywidualnego i unikatowego języka rozmów z roślinami i przyrodą. Wepniesz się do świata przyrody raz na zawsze, zapuścisz korzenie tak głębokie, że nic ani nikt nie będzie już nigdy w stanie Cię z niej wyrwać. Do pracy zaangażujesz wszystkie zmysły i dzięki ich rozbudzeniu pogłębisz czucie głębokie, które jest niezbędne w pracy z roślinami, a przede wszystkim z samą sobą.

Zobacz więcej 

WSTĘP

do zielarstwa i fitoterapii

To warsztat dla kobiet, u których zbieranie roślin na wianki przerodziło się lub przeradza w zielarską pasję. Jeśli interesują Cię zioła, zielarskie remedia na ciała i ducha bolączki, a nie wiesz jak się za to zabrać i od czego zacząć to ten warsztat jest idealny dla Ciebie. Nauki będzie dużo, ale nie byłabym sobą gdybym pokazywała Ci zielarstwo wyłącznie klasycznymi sposobami. Rośliny są przepełnione magią, więc dla mnie zielarstwo to magia i tego Cię chcę nauczyć.

laskobiet@gmail.com

Regulamin

Polityka prywatności